Про нас

Главная »  Про нас

ТОВ «Метекс Інвест» – на ринку металопрокату вже протягом 15 років.
Основні види діяльності підприємства – це комплексна поставка інструментальних (. Х12МФ, 5ХНМ, ХВГ, У8-10, 5ХВ2СФ та ін), швидкорізальних (. Р6М5, Р18, Р6М5К5, Р9М4К8 та ін) та інших спеціальних марок сталі.
Ми пропонуємо послуги з різання металу, виготовлення заготовок, ножів та інших виробів за кресленнями і розмірами замовника.
Особливою гордістю нашої компанії є великий асортимент якісних сталей (в тому числі і особливих сортів), що дозволяє нам здійснювати постачання промислових підприємств.
Ми здійснюємо постачання будь-яких обсягів: від декількох метрів до вагонних норм.
Здійснюємо порізку металопрокату на стрічково-відрізні верстати, як власної продукції, так і надаємо послуги з порізки стороннім організаціям.
Робота з кожним клієнтом здійснюється індивідуально. Доставка продукції здійснюється власним транспортом і транспортом сторонніх організацій з України.
Нашим партнерам ми пропонуємо: професійні поради з підбору та можливості заміни марок сталі, гнучку систему знижок і відстрочок платежу високу швидкість обслуговування, і максимальний сервіс. Для постійних клієнтів створені спеціальні умови.
За час свого існування компанія «Метекс Інвест» зарекомендувала себе як надійного і кваліфікованого партнера. Приєднуйтесь до нас, і Ви зможете в цьому переконатися!

© ТОВ «МЕТЕКС ІНВЕСТ» 2014
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!