Previous Image
Next Image

info heading

info content

ТОВ “МЕТЕКС ІНВЕСТ”

Главная »  ТОВ “МЕТЕКС ІНВЕСТ”

Виробництво оснастки та інструменту було, є і буде одним з найважливіших етапів в виробничому процесі сучасного машинобудівного комплексу. Якісно виготовлений інструмент дозволяє істотно знизити частку бракованої продукції, що особливо актуально в виробничих процесах, де використовуються дорогі матеріали, такі як сплави кольорових металів, високолеговані жароміцні сплави і т.д. Удосконалення технології виробництва, освоєння нових матеріалів і способів їх обробки є, на сьогоднішній день, необхідною умовою успішного функціонування та розвитку сучасного інструментального виробництва.
У виробництві інструменту використовується широкий спектр спеціальних вуглецевих і легованих сталей, таких як У7 У12, 9ХС, ХВГ, Х12, Х12МФ, 4Х5МФС, 5ХНМ, 6ХВ2С, 95Х18, Р6М5, Р18, Р6М5К5 та ін. Вартість легованих марок може в кілька разів відрізнятися від вартості сталі рядових марок, відповідно і підхід служби постачання до закупівлі даних матеріалів повинен відрізнятися.
Реалізація заготовок, максимально наближених по геометричних розмірах до чистових розмірам вироби, є на сьогоднішній день пріоритетним напрямком діяльності нашого підприємства. Маючи на складі металопрокат широкого спектра марок, профілів і розмірів, а також обладнання для обробки, ми готові задовольнити більшість потреб наших клієнтів.
У разі відсутності на складі необхідної продукції, ми готові розглянути можливість її поставки під замовлення.
Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас в питаннях вибору та можливої заміни марки, режимах механічної і термічної обробки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На складі в місті Запоріжжя,Україна Ви зможете придбати :сталь інструментальна швидкорізальна (коло Р6М5,смугу Р6М5,квадрат Р9) ,інструментальна штампове (коло Х12МФ,смуга Х12МФ,поковки 5ХНМ,коло 6ХВ2С,смуга 6ХВ2С) ,інструментальна легована (смуга 9ХС),а також купити сталь корозійно-стійку жаростійку (коло 95Х18).

Відвантажемо будь-якої транспортної компанією в міста України : Луцьк,Київ,Дніпропетровськ,Хмельницький,Львів,Харків,Донецьк

© ТОВ «МЕТЕКС ІНВЕСТ» 2014
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!